Zdjęcia, które oddziałują na zmysły. Profesjonalna fotografia produktowa skutecznie realizuje cele Klienta poprzez zachęcenie użytkowników jego e-sklepu do dokonania zakupu. Dzięki niej liczba zamówień może zwiększyć się nawet o 100% (tak pokazują wyniki badań przeprowadzonych przez specjalistów z zakresu e-commerce).

Fotografia produktowa – co dzięki niej zyskasz? 

  • Szansę na zwiększenie liczby zamówień.
  • Możliwość poprawy wizerunku firmy.
  • Szansę na zdobycie przewagi konkurencyjnej.
  • Lepszą konwersję w Twoim e-sklepie.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 

Fotografia produktowa jest niezwykle ważnym elementem marketingu (nie tylko internetowego). Dzięki niej jesteśmy w stanie lepiej oddać zalety sprzedawanych produktów i tym samym dostarczyć użytkownikowi informacji potrzebnych do jego zakupu. Obecnie najpopularniejszą formą zdjęć produktowych jest packshot. Są to fotografie, które odznaczają się dużą realnością. Interaktywne packshoty, tzw. obrotowe, uzyskuje się wykonując sekwencję zdjęć, pokazującą produkt pod różnymi kątami, którą następnie składa się w prezentacji. Takie ukazanie poszczególnych elementów Twojej oferty z pewnością poprawi jej odbiór i tym samym zwiększy ilość zamówień.

Od lat specjalizujemy się w profesjonalnej fotografii produktowej. Dzięki temu wiemy, jak ukazać Twoje towary w taki sposób, aby wyglądały kusząco i zachęcająco do zakupu. Dbamy o odpowiednią aranżację oraz przygotowanie. Wszystko po to, aby zagwarantować Ci 100% satysfakcję.  Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu jesteśmy w stanie ukazać najważniejsze detale danego produktu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat fotografii produktowej? Jesteś ciekawy ile dzięki niej zyskasz? Zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy Ci w doborze najskuteczniejszych rozwiązań.