Fotografia nieruchomości, panoramy cylindryczne, sferyczne, wycieczki wirtualne.

Specjalizujemy się w profesjonalnej fotografii nieruchomości oraz wnętrz. Wykonujemy zarówno zdjęcia cyfrowe jaki i panoramy cylindryczne oraz sferyczne, które w połączeniu z wirtualną wycieczką w technologii flash stanowią doskonałe narzędzie do prezentacji wnętrz: mieszkań, domów, hoteli, restauracji, muzeów, obiektów zabytkowych itp. Słowem wszystkich tych, których wygląd ma istotne znaczenie dla potencjalnego Klienta.

Fotografia wnętrz – co dzięki niej możesz zyskać? 

Wyobraź sobie, że jedziesz na wymarzone wakacje. Wybierasz dla siebie hotel w wyjątkowej miejscowości. Zależy Ci na tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Czego oczekujesz od tego miejsca? Z pewnością komfortu, luksusu oraz miłej atmosfery. Trudno jest sprawdzić te elementy na odległość. Niemniej jednak może Ci w tym pomóc właśnie profesjonalna fotografia wnętrz. Dzięki niej potencjalny Klient może szczegółowo obejrzeć dany obiekt. Zobaczyć jego reprezentatywne miejsca i tym samym lepiej wyobrazić sobie panującą tam atmosferę. Fotografia wnętrz jest zatem doskonałym sposobem na skuteczną reklamę obiektów rozrywkowych, gastronomicznych, usługowych itp.

Dzięki fotografii wnętrz zyskasz:

  • Możliwość pełniejszego i skuteczniejszego zaprezentowania swojego obiektu.
  • Szansę na wykreowanie swojego wizerunku.
  • Nowoczesne narzędzie marketingowe poprawiające Twoje wyniki sprzedażowe.
  • Możliwość zdobycia przewagi konkurencyjnej i przekonania do siebie Klientów.

Co możemy Ci zaoferować? 

  1. fotografie tradycyjne: w postaci wysokiej jakości plików cyfrowych w dowolnym formacie, zdjęcia przygotowane do prezentacji na stronie internetowej lub pod wydruk(konwersja do profilu ICC).
  2. panoramy cylindryczne: które charakteryzują się polem widzenia 360° w poziomie oraz 140° w pionie.
  3. panoramy sferyczne: które obejmują pole widzenia 360° w poziomie i 180° w pionie. Panorama może zostać wzbogacona o podkład dźwiękowy.
  4. wirtualne wycieczki: interaktywne połączenie kilku  panoram, zaletą takiej wycieczki jest możliwość sterowania widokiem oraz przemieszczanie się pomiędzy lokacjami. Dodatkowo można zamieścić do takiej prezentacji mapy, widoki 2D, plany pomieszczeń.

Panoramy i wirtualne wycieczki – coś więcej niż obraz.

Nowocześniejszą wersją fotografii wnętrz są panoramy. Pozwalają one ukazać dany obiekt bardziej kompleksowo i tym samym realistycznie. Użytkownik ma wrażenie jakby był na miejscu i przechadzał się po nim. Dzięki zastosowaniu techniki HDR (high dynamic range) możemy uzyskać obrazy o wysokiej rozpiętości tonalnej. Dzięki temu na monitorze prezentują się one w sposób bardzo zbliżony do tego, w jaki sposób widzi dane miejsce ludzkie oko. Wszystkie zdjęcia realizujemy przy użyciu zaawansowanych głowic do panoram firmy Manfrotto. To właśnie nowoczesny sprzęt oraz profesjonalny zespół fotografów sprawia, że efekty naszych realizacji są tak doskonałe.
Chcesz lepiej zaprezentować swoje wnętrze? Zależy Ci na zwiększeniu liczby Klientów? Zadzwoń do nas. Chętnie doradzimy Ci skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz miał szansę zdobyć przewagę konkurencyjną.

Zapraszamy też do obejrzenia naszej galerii realizacji.